strony www poznan 10.pngstrony www poznan 09.png

Przesuń linię

Projekt, czyli pierwsze wrażenie.

Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, ponieważ „kupujemy oczami”. Bez względu na to jaką zawartość ma strona – bez atrakcyjnego, ponadprzeciętnego wyglądu nie zostanie odebrana jako nowoczesna. My mamy duże doświadczenie w tworzeniu atrakcyjnych wizualnie projektów graficznych i jest to jedna z naszych najmocniejszych stron. 

Poniżej znajdziesz wybrane przykłady naszych ostatnich realizacji.

Portfolio

zobacz najnowsze przykłady naszych realizacji

strony www poznan 08.pngstrony www poznan 07.png

Polskie Stowarzyszenie Klasy Europa

PSKE to organizacja zrzeszająca zawodników i pasjonatów żeglarstwa (Klasa Europa). Celami Stowarzyszenia są: reprezentowanie zawodników w Polskim Związku Żeglarskim, organizowanie imprez Pucharu Polski, reprezentowanie zawodników w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Klasy Europa oraz promocja klasy wśród młodzieży i dorosłych.

Dla Stowarzyszenie wykonaliśmy nowoczesną, responsywną i w pełni funkcjonalną stronę internetową opartą na pięknych fotografiach (dostarczonych przez członków Stowarzyszenia). 

strony www poznan 06.png
strony www poznan 05.png
strony www poznan 14.pngstrony www poznan 13.png

Prywatna lecznica NSZOZ Konsylium

NSZOZ Konsylium to nowoczesna placówka lecznictwa otwartegoświadcząca usługi medyczne w zakresie  specjalistycznej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz stomatologii. Od 2004 roku ten niepubliczny zakład opieki zdrowotnej posiada certyfikat zarządzania jakością  ISO 9001.

W ramach prac nad projektem strona została zaprojektowana od nowa uzyskując pełną responsywność oraz dodatkowe funkcjonalności.

 

strony www poznan 12.png
strony www poznan 11.png
strony internetowe poznan 10.jpgstrony internetowe poznan 11.jpg

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Podróży

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Podróży to miejsce, które koniecznie musi odwiedzić każdy przyszły podróżnik. Gabinet prowadzi Pani dr Dr n med. Elżbieta Kacprzak, która jest kierownikiem Pracowni Medycyny Podróży oraz zastępcą ordynatora w Katedrze i Klinice Chorób Tropikalnych i Pasożytniczych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pani doktor jest autorem i współautorem wielu prac naukowych oraz podręczników z zakresu chorób tropikalnych, pasożytniczych i medycyny podróży.  

Dla Specjalistycznego Gabinetu Medycyny Podróży wykonaliśmy stronę spełniającą najwyższe wymagania branży. Począwszy od wykorzystania profesjonalnej fotografii, przez czytelnie przedstawioną treść a skończywszy na pełnej responsywności i funkcjonalności.

strony internetowe poznan 09.jpg
strony internetowe poznan 08.jpg
strony internetowe poznan 07.jpgstrony internetowe poznan 06.jpg

Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy

ŻMKS to organizacja zrzeszająca zawodników i pasjonatów żeglarstwa. Klub ma bardzo długą historię, sięgająca czasów przedwojennych. Śmiało można powiedzieć, że „wykształcił” już całe pokolenia młodych żeglarzy. Jego siedziba znajduje się w podpoznańskim Kiekrzu. 

Dla Klubu wykonaliśmy projekt nowoczesnej i w pełni responsywnej strony internetowej. Poza pięknymi zdjęciami, dostarczonymi nam przez członków klubu w sekcji „hero” wykorzystaliśmy film nakręcony z drona. Mimo wielu wykorzystanych materiałów udało się stronę bardzo dobrze zoptymalizować.

strony internetowe poznan 05.jpg
strony internetowe poznan 03.jpg

HR-Metal

HR-metal to tzw. „nowoczesna narzędziownia”, czyli miejsce, w którym z metalem można zrobić dosłownie wszystko. Firma ma bardzo długie, rodzinne tradycje, choć dziś podczas realizacji projektów wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie.

Dla HR-Metal wykonaliśmy logo  oraz nowoczesny projekt graficzny w pełni responsywnej i nowoczesnej strony. Wzbogaciliśmy ją o galerie z pięknymi zdjęciami, które niewątpliwie wyróżniają tę właśnie firmę wśród innych „z branży. Ponadto z uwagi na realizowanie projektów międzynarowodwych przygotowaliśmy również angielską wersję tej witryny.  

strony internetowe poznan 02.jpg
strony internetowe poznan 01.jpg
strony www poznan 03.png

Centrum konsultacyjne Nano HelpService

Nano HelpService to centrum konsultacyjne medycyny komplementarnej i holistycznej zajmujące się niestandardowym podejściem do problematyki ukojenia bólu, a także naturalnego wspomagania funkcjonowania organizmu. 

Dla Nano HelpService wykonaliśmy całkowicie nową stronę, bazującą na naszym autorskim projekcie graficznym. Strona uzyskała pełną responsywność oraz wyposażona została w galerie prezentujące produkty.

strony www poznan 02.png
strony www poznan 01.png
strony-internetowe-poznan-14.png

Daria Cieplak
Professional Photographer

Serwis prezentujący sylwetkę holenderskiej fotografki polskiego pochodzenia zajmującej się głównie profesjonalną fotografią modową i produktową. Strona została zaprojektowana i wykonana od podstaw zgodnie z założeniami kreatywnymi i funkcjonalnymi opracowanymi przez naszą firmę. Poza niestandardową galerią serwis zintegrowany jest dodatkowo z mediami społecznościowymi.  

strony internetowe poznan 13.png
strony internetowe poznan 12.png