MAC-FRYZJER-PRZED.pngMAC-FRYZJER-PO.png

Przesuń linię

Projekt, czyli pierwsze wrażenie.

Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, ponieważ „kupujemy oczami”. Bez względu na to jaką zawartość ma strona – bez atrakcyjnego, ponadprzeciętnego wyglądu nie zostanie odebrana jako nowoczesna. My mamy duże doświadczenie w tworzeniu atrakcyjnych wizualnie projektów graficznych i jest to jedna z naszych najmocniejszych stron. 

Poniżej znajdziesz wybrane przykłady naszych ostatnich realizacji.

Portfolio

zobacz najnowsze przykłady naszych realizacji

Mac-Konsylium-PRZED.pngMac-Konsylium-PO.png

Prywatna lecznica NSZOZ Konsylium

NSZOZ Konsylium to nowoczesna placówka lecznictwa otwartegoświadcząca usługi medyczne w zakresie  specjalistycznej ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz stomatologii. Od 2004 roku ten niepubliczny zakład opieki zdrowotnej posiada certyfikat zarządzania jakością  ISO 9001.

W ramach prac nad projektem strona została zaprojektowana od nowa uzyskując pełną responsywność oraz dodatkowe funkcjonalności.

 

MAC-PSKE-PRZED.pngMAC-PSKE-PO.png

Polskie Stowarzyszenie Klasy Europa

PSKE to organizacja zrzeszająca zawodników i pasjonatów żeglarstwa (Klasa Europa). Celami Stowarzyszenia są: reprezentowanie zawodników w Polskim Związku Żeglarskim, organizowanie imprez Pucharu Polski, reprezentowanie zawodników w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Klasy Europa oraz promocja klasy wśród młodzieży i dorosłych.

Dla Stowarzyszenie wykonaliśmy nowoczesną, responsywną i w pełni funkcjonalną stronę internetową opartą na pięknych fotografiach (dostarczonych przez członków Stowarzyszenia). 

MAC-MONA-PRZED.pngMAC-MONA-PO.png

Centrum Logistyczne UTS MONA

UTS Mona to centrum logistyczne z ponad 20-letnią historią. Dzięki współpracy z dużymi i znanymi firmami jej doświadczenie obejmuje szeroki wachlarz usług logistycznych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza oraz nowoczesny sprzęt i ogromna przestrzeń magazynowa pozwalają jej realizować praktycznie wszystkie zadania z zakresu logistyki.

W ramach zleconych nam zadań wykonaliśmy od podstaw nowoczesną i w pełni responsywną stronę internetową. Dzięki oryginalnemu projektowi oraz atrakcyjnym elementom graficznym firma uzyskała nowoczesny i profesjonalny wygląd.

MAC-STOMADEX-PRZED-1.pngMAC-STOMADEX-PO.png

Gabinety Stomatologiczne STOMADEX

Stomadex to nowocześnie wyposażony niepubliczny zakład opieki zdrowotnej świadczący prywatne usługi stomatologiczne. To miejsce w którym wszyscy pacjenci mogą liczyć na wyjątkową opiekę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zgranemu zespołowi lekarzy posiadających umiejętności potwierdzone certyfikatami oraz nowoczesnemu sprzętowi placówka ta świadczy usługi na najwyższym poziomie zgodnie z procedurami nowoczesnej stomatologii.

Dla NZOZ Stomadex wykonaliśmy stronę spełniającą najwyższe wymagania branży. Począwszy od wykorzystania profesjonalnej fotografii, przez czytelnie przedstawioną treść a skończywszy na pełnej responsywności i funkcjonalności.

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne

Studio fryzjersko-kosmetyczne Dobre Nastroje to miejsce oferujące szeroki zakres usług fryzjerskich, kosmetycznych oraz makijaży. Innowacyjne zabiegi, elastyczne godziny przyjęć, najlepsza jakość usług to tylko niektóre zalety studia.
To miejsce w którym można zadbać o swoją duszą i ciało.

Dla studia wykonaliśmy nowoczesny projekt graficzny w pełni responsywnej i nowoczesnej strony.  Wzbogaciliśmy ją o galerie z pięknymi zdjęciami oraz nadaliśmy atrakcyjności nawet tak zwykłym elementom jak cenniki. 

Centrum konsultacyjne Nano HelpService

Nano HelpService to centrum konsultacyjne medycyny komplementarnej i holistycznej zajmujące się niestandardowym podejściem do problematyki ukojenia bólu, a także naturalnego wspomagania funkcjonowania organizmu. 

Dla Nano HelpService wykonaliśmy całkowicie nową stronę, bazującą na naszym autorskim projekcie graficznym. Strona uzyskała pełną responsywność oraz wyposażona została w galerie prezentujące produkty.

Daria Cieplak
Professional Photographer

Serwis prezentujący sylwetkę holenderskiej fotografki polskiego pochodzenia zajmującej się głównie profesjonalną fotografią modową i produktową. Strona została zaprojektowana i wykonana od podstaw zgodnie z założeniami kreatywnymi i funkcjonalnymi opracowanymi przez naszą firmę. Poza niestandardową galerią serwis zintegrowany jest dodatkowo z mediami społecznościowymi.  

RABAT 30%

JEŻELI ZOSTAWISZ SWÓJ NUMER

RABAT 30%

JEŻELI ZOSTAWISZ SWÓJ NUMER