oryginalny
projekt

Zaprojektujemy Twoją stronę www dokładnie pod Twoje potrzeby. Zaproponujemy odpowiednią kolorystykę oraz czcionkę, a także zapewnimy  właściwą funkcjonalność.  Całość uzupełnimy pięknymi, profesjonalnymi i legalnymi zdjęciami.

zero kosztów
początkowych

Czyli nic nie zapłacisz zanim nie zobaczysz i nie zaakceptujesz naszej pierwszej koncepcji. Jeżeli spodoba Ci się nasza propozycja to podpiszemy umowę i będziemy pracować dalej. Dopiero po zakończeniu prac nad stroną internetową wystawimy fakturę.

sprawna
komunikacja

Będziemy się z Tobą komunikować i powiedzmy to otwarcie – trochę Ciebie „pilnować”. Wiemy, że nie masz dużo czasu, więc to co będzie możliwe weźmiemy na siebie. O wszystkim jednak będziemy rozmawiać i pilnować naszego harmonogramu prac.

Czas na zmiany?

Nowoczesna strona internetowa musi być atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna, responsywna i szybka. Tylko wtedy ma szansę uplasować się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google. Musi informować i dostarczać internaucie treści w prostej i czytelnej formie. Tylko wtedy spełni swoją rolę i algorytmy Google dobrze ją ocenią.
Klient szuka informacji i chce tę informację otrzymać w możliwie najkrótszym czasie, dlatego nie może być też „przegadana”.
Obecnie około 70% ruchu w Internecie generują urządzenia mobilne. Klient, wchodzący na stronę www, która jest nieczytelna na jego telefonie po prostu opuszcza ją i idzie do konkurencji. Jeżeli więc nie możesz sobie pozwolić na utratę nowych Klientów musisz zmierzyć się z tą nową rzeczywistością. Wbrew pozorom to nic trudnego, a efekt jest niesamowity. Chcesz dowiedzieć się więcej?

strony www cennik 04.pngstrony www cennik 03.png

Przesuń linię

Zadbaj o swój wizerunek.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz … 
Czy możesz więc sobie pozwolić na utratę nowych Klientów tylko dlatego, że Twoja witryna jest mało atrakcyjna wizualnie?
Jeżeli nawet Twój produkt jest doskonały, Klient być może podświadomie oceni jego jakość w oparciu o to właśnie pierwsze wrażenie.

O nas

Tworzymy nowoczesne, atrakcyjne graficznie i przyjazne strony www. Wykorzystujemy najnowsze technologie. Pomagamy rozwijać się i odnosić sukcesy firmom ze wszystkich sektorów, zarówno dużym jak i małym. Tym, które są aktywne w Polsce i za granicą oraz tym, które  działają „po sąsiedzku” – na rynku lokalnym.
Projektujemy i wdrażamy strony www o różnym stopniu skomplikowania zarówno proste stanowiące tylko wizytówkę firmy jak i bardziej rozbudowane i wysublimowane o wyższym stopniu trudności. 

Wejdź w nową, mobilną erę.

Smartfon od dawna nie jest już nowinką techniczną. Nie jest również tylko telefonem, właściwie funkcja wykonywania połączeń to tylko jedno z jego wielu zastosowań. Dzisiaj jest urządzeniem, które stało się naszym oknem na świat, a może nawet częścią nas samych. Czy chcesz by Twoja firma nie była widoczna przez to okno lub prezentowała się znacznie gorzej niż na to zasługuje?
Jeżeli teraz tak właśnie jest to nie martw się – pomożemy Ci to zmienić!

strony www cennik 02.pngstrony www cennik 01.png

Przesuń linię

Dlaczego z nami?

Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasze realizacje cechuje wyjątkowa jakość i estetyka. Przy projektowaniu stron internetowych kładziemy szczególny nacisk na ich mobilność. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania oparte na technologii RWD (Responsive Web Design). Dlatego też nasze witryny doskonale działają na smartfonach i tabletach (czyli są „responsywne”). Dodatkowo, dzięki zastosowanym technologiom uzyskują one lepszy wynik w wyszukiwarce Google. Później przekłada się to na łatwiejsze pozycjonowanie oraz skuteczniejszą promocję w Google AdWords.

Jeżeli więc czujesz, że Twój biznes powinien odważniej wkroczyć w nową erę – koniecznie skontaktuj się z nami.
Wiemy, że zajęty swoim biznesem, nie masz czasu na takie zmiany, choć czujesz, że są one konieczne.
Zgłoś się do nas, a my wszystko Ci wytłumaczymy i przeprowadzimy przez cały proces.

Żaden projekt strony internetowej nie jest dla nas za mały.